solary-hydraulika.pl

Montaż i legalizacja wodomierzy

Ceny podane są cenami brutto za całą usługę.

Cena zawiera: koszt dwóch wodomierzy, montaż, materiał i dojazd na terenie Łodzi

  • Montaż dwóch wodomierzy 1/2" - 300 zł
  • Legalizacja dwóch wodomierzy 1/2" reg. - 120 zł
  • Legalizacja dwóch wodomierzy 1/2" nowe - 150 zł
  • Montaż dwóch wodomierzy 3/4" - 320 zł
  • Legalizacja dwóch wodomierzy 3/4" reg. - 140 zł
  • Legalizacja dwóch wodomierzy 3/4" nowe - 170 zł


Zamów usługę już teraz: Zamawiam

Wodomierze

Pobór wody różny jest każdym domu. Szczególnie zależne jest to od ilości członków danej rodziny, a także upodobań, co do kąpieli, wykonywania prania, a także posiadanego systemu grzewczego. W obecnym czasie wodę wykosztujemy praktycznie na każdym kroku. Dzięki niej ogrzewamy mieszkania, czyścimy wnętrza, ubrania. To sprowadza się do tego, iż musimy za nią płacić. Jeśli chcesz, aby za wodę nigdy nie przepłacać, koniecznie zainwestuj w jak najlepsze, sprawdzone wodomierze. Nasza firma dostarczy ci pewne i niezawodne wodomierze. Dzięki nim bez żadnych problemów będziesz mógł mierzyć, pobór wody zużytej przez ciebie. Zapewniamy zarówno montaż wodomierzy, jak i też ich legalizacje. Cena podawanych przez nas wodomierzy zawiera zarówno cenę wodomierza, jak i też koszty związane z dojazdem na terenie Łodzi.

Zapraszamy do zbadania naszej oferty dotyczącej wodomierzy. Zajmujemy się także wykonywaniem szeroko pojętych usług wodno-kanalizacyjnych. Wykonamy dla ciebie cała instalację z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod. Nie straszne nam są instalacje wykonywane dla wspólnot mieszkaniowych, czy także przedsiębiorstw. Dodatkowo oprócz montażu wodomierzy, całej instalacji, oferujemy także kompleksowe remonty kuchni i łazienek. Dzięki nam wymienisz także piony wodno-kanalizacyjne, w swym domu, mieszkaniu. Systemy tego typu niestety z czasem niszczeją i ulegają awariom. Dlatego ważne jest, aby często je sprawdzać i w razie konieczności wymieniać poszczególne ich elementy.

Nasza firma zaproponuje Państwu kompleksową usługę z zakresu wymiany instalacji, wyremontowania poszczególnych pomieszczeń jak kuchnia, czy łazienka, a także zainstalowania nowego wodomierza i jego pełnej legalizacji. Na pewno korzystając z naszych usług możesz liczyć na fachową radę. Działamy na rynku już od ponad dwudziestu lat, co przysporzyło nam wielu zadowolonych klientów, którzy często sięgają po nasze usługi. Skorzystaj z naszych usług, wiedzy i fachowej porady, bogatego doświadczenia. Na pewno się nie zawiedziesz.