solary-hydraulika.pl

O nas

Firma nasza powstała w 1988 roku. W czasie istnienia na rynku udało nam się nie tylko przetrwać ale i rozwinąć. Było to możliwe dzięki temu, że zawsze inwestujemy w nowoczesne technologie, będąc przy tym partnerem solidnym i godnym zaufania. Solary – Hydraulika.pl nastawiona jest na usługi serwisowe oraz sprzedaż dla klientów detalicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i współpracy z klientem Firma osiągnęła główny priorytet - solidną i rzetelną obsługę.

Solary – Hydraulika.pl stara się zapewnić optymalną obsługę klienta, kreując niską cenę, wysoką jakość i dobrą markę swoich usług. Dzięki czemu nasza działalność rozwija się i buduje szerokie spektrum klientów, którzy są zadowoleni z jakości naszych usług.

Zapewniamy szeroki zakres usług i pełen serwis a także gwarantujemy wysokość jakość naszych produktów. Nasza Firma od początku swojej działalności była firmą rodzinną i taką pozostała, co stanowi jeszcze jedną jej zaletę.

W naszej Firmie pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, posiadający dużą wiedzę techniczną, którzy żapewniają profesjonalną obsługę klienta.

Nasza firma cechuje się tym, iż współpracujemy jedynie z najlepszymi. Dlatego pragniemy Państwu zaprezentować nowoczesne produkty znanej marki Vaillant. Jest to firma z bogatymi tradycjami, która działa już od roku 1874. Jej założycielem był Johann Vaillant. Na samym początku prowadził on mały zakład rzemieślniczy, który działał w branży instalacyjnej. W obecnym czasie grupa Vaillant znajduje się w ścisłej czołówce branży grzewczej zarówno w Europie, jak i też na całym świecie. Pragniemy zaoferować Państwu kolektory słoneczne, zasobniki solarne, regulatory solarne, osprzęt solarny, itd. Grupa Vaillant doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo istotna jest energia słoneczna. Za jej sprawą możemy wspomóc systemy grzewcze, a także posłużyć się nią do podgrzewania wody. Dzięki użyciu systemów solarnych marki Vaillant zmniejszyć można koszty energii w sezonach jesiennym i wiosennym. Nasza firma pragnie także wspomnieć o licznych korzyściach płynących z posiadania systemu solarnego. To nie tylko darmowe źródło energii, ale także dodatkowe pieniądze za użytkowanie odnawialnego źródła energii, które da ci państwo, władze lokalne, a także dostawcy energii. Każdy, kto wykorzysta w swym domu wysokosprawne kolektory słoneczne marki Vaillant z powodzeniem ogrzeje swój dom, a także wodę i będzie mógł wykorzystać w dowolny sposób. Firma Vaillant produkuje zarówno płaskie kolektory słoneczne, które są idealne do montażu and dachem skośnym, płaskim, bądź też na fasadzie budynku, jak i też kolektory rurowe. Zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą. Polecamy ci także różnego rodzaju podgrzewacze zasobnikowe, które mogą być o pojemościach od 300 do 500 litrów. Dodatkowo posiadamy także zasobniki o pojemnościach 700 litrów, które to sprawdzają się w każdych sytuacjach. Vaillant to nowoczesne technologie ułatwiające życie. Razem z naszą firmą możesz zadbać o środowisko. Sprawdź naszą przebogatą ofertę. Znajdziesz u nas nie tylko produkty Vaillant, ale także Buderus, Viessmann, Hewalex, czy Ariston.

Nie mogłeś trafić lepiej!