solary-hydraulika.pl

Centralne ogrzewanie

W naszej ofercie znajusją sie pełna oferta produktów firm: Viessmann, Vaillant, Ariston, Budetus, CTM.

  • Wykonujemy instalecje centralnego ogrzewania przy użyciu nowoczesnych technologii.
  • Montujemy kotłownie.
  • Montujemy i sprzedajemy kotły gazowe(kondensacyjne i tradycyjne) oraz podgrzewacze elektryczne.
  • Montujemy i sprzedajemy kominki z płaszczem wodnym.
  • Montujemy i sprzedajemy zasobniki i wymienniki ciepłej wody uzytkowej.
  • Wymieniamy grzejniki metoda zamrażania rur oraz spawania gazowego.


Kotły

W ofercie naszej firmy znaleźć można nie tylko systemy solarne, ale także działające w centralnym ogrzewaniu. Dzięki naszej firmie uzyskać możesz kotły, które działają zarówno na gaz (kondensacyjne i tradycyjne), jak i też te zwykłe działające na drewno, węgiel. Z pewnością, każdy, kto kiedykolwiek posiadał własny dom, doskonale zdaje sobie z tego sprawę, iż nalewy go zaopatrzyć w odpowiedni system grzewczy. W naszym kraju najbardziej rozpowszechnione są kotły grzewcze, które działają na drewno, węgiel, a także te na gaz, czy coraz bardziej popularne podgrzewacze elektryczne. W zależności od wykorzystanej technologii, a także paliwa zasilającego, możemy liczyć na większe, bądź też mniejsze koszty związane z ich działalnością.

Nasza firma postara się dobrać kotły do twojego centralnego ogrzewania tak, by dały ci jak najlepszy efekt w rozsądnej cenie. Pragniemy zaoferować ci produkty takich znanych marek jak Ariston, Vaillant, Viessmann, Buderus, czy CTM. Ich kotły grzewcze z pewnością sprawdzą się w każdych warunkach, ważne jest, aby kotły były odpowiednio dobrane do wielkości systemu grzewczego w twym domu. W zależności od rozmiarów domu, dobierzemy odpowiedni kocioł tak, by idealnie ogrzał całe mieszkanie. Nasza firma zajmuje się montażem kotłowni.Wykonujemy również instalacje centralnego ogrzewania wykorzystując do tego najnowocześniejsze technologie, co zapewni Państwu ciepło w rozsądnej cenie. Kotły grzewcze, które wykorzystujemy posiadają wszelkiego rodzaju certyfikaty i wykonane są z najtrwalszych materiałów. To powoduje, iż zakup kotła jest inwestycją na całe lata. Zapoznaj się z naszą ofertą. Na pewno kotły, które dla ciebie przygotowaliśmy przypadną do gustu tobie i twym bliskim. Są funkcjonalne, nowoczesne i posiadają dodatkowe technologie ułatwiające obsługę. Niektóre kotły przez nas oferowane zostały w pełni zautomatyzowane, dlatego możesz z powodzeniem pozostawić dom bez opieki na dzień, bądź też kilka dób bez obaw o to, że po przyjeździe będzie w nim zimno, czy też system przegrzeje się lub uszkodzi w inny sposób.

Nasza firma da ci gwarancję 100% sprawności zarówno całego systemu, jak i poszczególnych jego elementów.

Grzejniki

Każdy dom powinien mieć odpowiedni system ogrzewania. Dzięki niemu możemy cieszyć się ciepłem nawet w najbardziej srogie zimy. Nasza firma pomoże zamontować Państwu najlepsze grzejniki po to, by przyjazna i ciepła atmosfera nigdy nie zniknęła z Państwa domów. Proponujemy Państwu usługę kompleksowego projektu i wykonania instalacji centralnego ogrzewania, przy użyciu jak najbardziej nowoczesnych technologii. To pozwoli wykorzystać ciepło, jakie dają kotły grzewcze w 100%. Proponowane przez nas grzejniki przyczynią się do jeszcze lepszego przekazu ciepła. Bardzo ważne jest, aby ciepło przekazywane przez system cieplny było odpowiednio rozprowadzane wewnątrz pomieszczeń. To zależy od budowy grzejnika.

Nasza firma wykorzystuje tylko grzejniki, które w łatwy sposób pobudzają cyrkulację powietrza w mieszkaniu. Odpowiedni profil poszczególnych żeber daje możliwość swobodnego przepływu powietrza, które jest stopniowo ogrzewane. Grzejniki, które stosujemy przy naszych realizacjach posiadają specjalne odpowietrzniki, dzięki czemu łatwo i szybko odpowietrzysz grzejnik w przypadku, gdy stwierdzisz, iż nie grzeje on należycie. Grzejniki, które oferujemy oczywiście możemy Państwu zamontować, jednakże, gdy klient nie zgadza się na prace naszej ekipy, może dokonać tego samodzielnie. Są one proste w montażu. Śrubunki wykonane z należytą starannością na pewno będą pasować do standardowych rur wykorzystanych w systemach centralnego ogrzewania. Szukasz więcej informacji o grzejnikach, centralnym ogrzewaniu?

Zapraszamy cię do odwiedzenia naszego sklepu. Z pewnością sprzedawca dokładnie wyjaśni działanie poszczególnych systemów, zademonstruje ci przykładowe grzejniki i pomoże wybrać najlepszy produkt. Z nami dokonasz dobrego zakupu za rozsądną cenę. Nasza firma działa już od ponad 24 lat. Przez ten czas zebraliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam profesjonalnie doradzać, a także świadczyć usługi z zakresu montażu instalacji cieplnej. Zatem zapraszamy do skorzystania z usług sprawdzonych i doświadczonych fachowców.